Próby dymowe w Lublinie i okolicach

Dlaczego w Twoim budynku widnieją plamy wilgoci? Jak powstało zagrzybienie? Czemu ciepło tak szybko ucieka?

Powodem często są przecieki. Jednak ich zlokalizowanie nie jest wcale takie proste, zwłaszcza samodzielnie. Dlatego warto wykonać profesjonalne próby dymowe w Lublinie z DryTouch! Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wykrywania przecieków. Błyskawicznie znajdziemy źródło problemu poprzez przeprowadzenie prób dymowych w Lublinie i okolicach!

Próby dymowe w Lublinie i okolicach – krok po kroku

1

Kontakt – Zachęcamy do kontaktu, nasi fachowcy są dostępni całą dobę.

2

Wykonanie usługi – W bezinwazyjny sposób znajdziemy źródło przecieków przez przeprowadzenie prób dymowych. Używamy do tego bezpiecznego gazu o małej gęstości, który ulatnia się przez miejsca przecieków. Wtłaczanie przebiega z użyciem certyfikowanej pompy ciśnieniowej.

3

Formalności – Sporządzimy odpowiednią dokumentację zgodnie z oczekiwaniami klienta.

4

Dalsze wsparcie – W razie wykrycia wycieków służymy dalszą pomocą na przykład w osuszaniu zawilgoconych obszarów.

Jeśli więc chcesz uniknąć zagrzybienia obiektu, uszkodzenia konstrukcji budynku i strat ciepła, postaw na próby dymowe w Lublinie i okolicach. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować – zapraszamy!

Gdzie wykonujemy próby dymowe?

Przeprowadzamy próby dymowe w Lublinie i okolicach nie tylko w mieszkaniach i domach, ale też w obiektach użytku publicznego. Mowa między innymi o hotelach, restauracjach, sklepach i zakładach pracy. Chętnie odpowiemy na pytania i przybliżymy szczegóły usługi – zapraszamy!

 

Czy można samodzielnie przeprowadzić próby dymowe?

Samodzielne przeprowadzanie prób dymowych z reguły nie jest możliwe. Dlaczego? Do tej czynności jest niezbędny profesjonalny sprzęt, wiedza i doświadczenie. Na przykład nie każde miejsce, w którym wydobywa się dym, oznacza usterkę lub przeciek. Nasi fachowcy wiedzą, które obszary są potencjalną drogą przepuszczania wody, a które nie.Warto więc skorzystać z umiejętności ekspertów DryTouch – będzie to najkorzystniejsza cenowo usługa, przeprowadzona bezpiecznie i szybko!