Osuszanie budynków Lublin i okolice

DryTouch to biznes rodzinny – znamy branżę od podszewki, od najmłodszych lat. Zajmujemy się osuszaniem budynków z pasji opartej na solidnych fundamentach – doświadczeniu i umiejętnościach. Nieustannie poszerzamy zakres usług, wśród których oprócz osuszania mieszkań w Lublinie znajduje się osuszanie obiektów użytku publicznego, wykrywanie przecieków i próby dymowe.

Służymy wsparciem przez całą dobę, jesteśmy pod telefonem 24 godziny i błyskawicznie pojawiamy się na miejscu. Jako jedni z nielicznych w Polsce posiadamy certyfikat IICRC, potwierdzający kompetencje zawodowe. Oznacza to, że działamy zgodnie z najnowszymi i najskuteczniejszymi amerykańskimi technikami osuszania i odgrzybiania obiektów.

Osuszanie Lublin – co wyróżnia DryTouch?

Posiadamy nie tylko stosowne certyfikaty, ale też profesjonalne odkurzacze od renomowanych producentów. Przygotowujemy dokładną dokumentację, która zawiera dane na temat wszystkich poniesionych przez zalanie lub zawilgocenie szkód.Dzięki temu szybko można otrzymać pieniądze z ubezpieczalni. Służymy wsparciem na każdym etapie osuszania w Lublinie i chętnie udzielamy szczegółowych informacji na temat naszej pracy.

Rozwijamy się prężnie, o czym świadczy między innymi otwieranie nowych oddziałów w całej Polsce. Siedziba DryTouch znajduje się w Warszawie, lecz rozszerzamy usługi na kilka miast w kraju.Dzięki temu mogą Państwo skorzystać z naszego wsparcia w wielu miejscach, nie tylko w stolicy!

Oferujemy konkurencyjne i atrakcyjne ceny osuszania budynków w Lublinie. Dopasowujemy cennik do klientów, aby byli nie tylko zadowoleni z usług, ale też pozwolili sobie na jak największe oszczędności.